רב טוראי ברטוב וניה-יצחק
רב טוראי ברטוב וניה-יצחק

וניה-יצחק, בן תמר ואמנון, נולד בי"א בתמוז תשי"ב (3.7.1952) בקיבוץ כרמיה. הוא סיים שבע שנות לימוד בבית-הספר היסודי בקיבוץ, וכשעקרה המשפחה לראשון-לציון, המשיך וסיים את לימודיו היסודיים בבית-הספר "ידלין". אחרי-כן למד שנתיים בגימנסיה הריאלית בראשון-לציון. כבר בילדותו נתגלו אצלו נטייה וכשרון נדיר לאמנות – בעיקר לציור ולפיסול.

press to zoom
(סגן דמלין דוד (דיוויד
(סגן דמלין דוד (דיוויד

דמלין דוד, בן רובי ואליוט. נולד ביום ח' בסיוון תשל"ג (8.6.1973) בהרצליה, אח צעיר לאיזבל, שאול וערן. כשהיה בן חמש שנים עברה המשפחה לגור בכפר נטר ושם החל את לימודיו. בגיל תשע שנים, משנפרדו הוריו, עבר דיוויד לגור בתל אביב עם אמו ואחיו ערן.

press to zoom
סמל ראשון ביקסון בועז
סמל ראשון ביקסון בועז

ביקסון בעז, בן אביגיל ושמואל. נולד ביום ו' בתמוז תשכ"ז(14.7.1967) ברמת השרון, אח תאום לנופרית ואחיהן הצעיר של רונה ונעה. בעז החל את לימודיו בבית-הספר היסודי גולן ברמת השרון והמשיכם בחטיבת-הביניים עלומים בעיר. ילד רגיש ואהוב, מוקף תמיד חברים וחברות. בעז היה עלם חמודות – יפה, עדין מראה ונעים הליכות ועם זאת ניחן בכוח גופני רב, שהפגין אותו במסגרת שיעורי הספורט שאהב מאוד.

press to zoom
סמל סגל טארה
סמל סגל טארה

טארה למדה במחזור ב' של מגמת הקולנוע, והיתה חלוצה של ממש. אישיותה הטמפרמנטית והתוססת, תשוקתה העזב לקולנוע, והתלהבותה הסוחפת לעשיית סרטים, השפיעה על כל סובביה. היה לה חלק חשוב בבניית אווירת העשייה והיצירתיות המאפיינת את תלמידי המגמה עד היום. טארה הטביעה את חותמה כבימאית, מפיקה, צלמת ואף יצרה את הסטנדרטים המקובלים עד היום בהקרנות  סרטי הגמר בסינמטק.

press to zoom
סגן שלגי רמי
סגן שלגי רמי

שלגי רמי, בן חיה ואורי, נולד ביום ז' באב תשי"ז (4.8.1957)בתל-אביב. רמי התחיל את לימודיו בבית-הספר היסודי "אחד העם" בתל-אביב. בשנת 1967 עברו הוריו לגור ברמת-גן והוא המשיך את לימודיו בבית-הספר היסודי ברמת-חן. מגיל צעיר הקרין מאישיותו על הסובב אותו. הוא ניחן בכישורים רבים ומגוונים. אהב אמנויות, ספרים, ספורט וחיי חברה. עקב נטייתו לאמנויות (הוא היטיב לפסל ולצייר) נתקבל רמי לבית-הספר לאמנויות "תלמה ילין".

press to zoom
טוראי עדני רפאל
טוראי עדני רפאל

עדני רפאל, בן יצחק ושושנה. נולד ביום ח' בתמוז תש"י(23.6.1950) בחיפה. למד בבית-הספר תל-חי ובבית-הספר התיכון עירוני ג' – שניהם בנוה שאנן. כיון שהיה מוסיקאי מחונן, המשיך את לימודיו בבית-הספר התיכון-המוסיקלי "תלמה ילין" ובאקדמיה למוסיקה בתל-אביב. עוד כשהיה בן שש הופיע בקונצרטים והופעתו האחרונה – בגרמניה ובשוויץ – נערכה במארס1968. במשך שתים-עשרה שנה זכה במלגות מטעם "קרן שרת" לאמנים צעירים, בפסנתר ובקומפוזיציה, כי מלבד הנגינה עסק גם בכתיבת יצירות מוסיקליות.

press to zoom
טוראי נאמן עדי
טוראי נאמן עדי

נאמן עדי, בן חנה ואמיתי, נולד ביום י"ז בשבט תשכ"ד(31.1.1964) בניו-יורק. כבן שנה אחת היה עדי, כשעלה עם הוריו לארץ בשנת 1965. מאביו, מוסיקאי ומלחין, ספג עדי את אהבתו לאמנויות. משפחתו השתקעה בתל-אביב, ובה קיבל עדי את חינוכו. הוא למד בבית-הספר היסודי על-שם א.ד. גורדון. בן 9 שנים הוא השתתף בפסטיבל שירי ילדים, שר את שיר "חג יובל" וזכה במקום שלישי בתחרות. הוא למד לנגן על גיטרה, כדי ללוות את עצמו בשיריו. עדי הופיע כסולן וכנער מקהלה בתוכניות טלוויזיה שונות.

press to zoom
סמל ישראלי חיים
סמל ישראלי חיים

ישראל חיים, בן ישראל וויולטה. נולד ביום כ"ג בניסן תש"ו(24.4.1946) בסופיה שבבולגריה. שנה לאחר קום המדינה עלה ארצה עם משפחתו שהשתקעה בתל אביב. הוא למד בבית הספר היסודי "דן" והצטרף לתנועת "הצופים" לזמן מה, אך עד מהרה הפנה את כל מרצו לפעילות גופנית וספורט והיה פעיל בסקציית הכדורגל של אגודת "הפועל", סניף אפקה. יחד עם היותו פעיל בתחום הספורט היה רגיש לאמנות והיה בו שילוב מעניין של ספורטאי ואמן. לכן המשיך וסיים את לימודיו בבית הספר התיכון האמנותי ע"ש תלמה ילין בתל אביב, השתלם בציור ובמוסיקה.

press to zoom